Kalıp İmalatı

Kalite odaklı hizmet anlayışımızla bağlantı elemanları sektörü başta olmak üzere birçok sektör için soğuk şekillendirme kalıpları ve çelik ürünler üretmekteyiz.

Norm Vida

Soğuk Şekillendirme Kalıpları

Norm Tooling olarak ileri teknoloji anlayışı ile çeşitli sektörlerde yer alan yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimiz için yenilikçi yöntemler ve titizlik ile cıvata ve somun soğuk şekillendirme kalıpları üretmekteyiz.

Soğuk şekillendirme kalıpları; 10.000 m2’lik tesisimizde, başta bağlantı elemanları sektörü olmak üzere otomotiv, beyaz eşya, savunma ve havacılık gibi farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için 350’yi aşkın çalışanımızla üretilmektedir.

Kalıp imalatı alanında yıllık 60.000 adet elmas kalıp üretim kapasitesine sahibiz. Norm Tooling olarak kalite politikamız doğrultusunda %100 kalite ölçümü gerçekleştirerek olası hataların önüne geçmekte ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Sunduğumuz ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini aldığımız kalite denetim sertifikalarıyla ile desteklemekteyiz.

Çelik Ürünler

Kalite prensiplerimiz çerçevesinde müşterilerimize etkili ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

10.000 m2’lik kalıp imalatı alanında yıllık 350.000 adet çelik parça üretim kapasitesine sahibiz. Norm Tooling olarak, alanında uzman 350’den fazla çalışanımız ile bağlantı elemanları sektörü başta olmak üzere otomotiv, beyaz eşya, savunma ve havacılık gibi farklı sektörlerdeki firmalara geniş çelik ürün yelpazesini sunmaktayız. En iyi hizmeti sağlamak için düşük maliyetli, yüksek kaliteli ve tam zamanında (JIT) üretim gerçekleştirmekteyiz.