İNOVASYON

Norm Tooling olarak; rekabetçiliği artırmak, yeni ürünler ve süreçler geliştirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hayati öneme sahip olan inovasyonu, vazgeçilmez bir unsur olarak odağımıza almaktayız.
İnovasyona Bakış Açımız

İnovasyona olan tutkumuz, Ar-Ge uzmanlarımız, mühendislerimiz ve güçlü bilişim teknolojileri kaynağımız ile sektörün gelişmesine ve dönüşmesine katkı sağlıyoruz. Akademik çalışmalarımız ve iş birliklerimizle teknolojik yenilikleri üretime taşıyor, iş ve üretim süreçlerindeki verimliği artırıyoruz.

Bağlı şirketlerimizden Norm Digital’in bilişim teknolojileri danışmanlığı ve hizmetleri ile tüm süreçlerimizi; IoT, yapay zeka, makine öğrenmesi, robotik süreç otomasyonu (RPA) ile dijitalleştiriyoruz. Dijital dönüşümü kurum kültürü olarak benimsiyor, tasarımdan üretime, satıştan lojistiğe, iş ortaklarımıza çevik ve esnek çözümlerle hizmet veriyoruz. Norm Digital’in geliştirdiği IT bağımsız uygulamalar ile süreçlerimizi dijitalleştirirken, kurum içi verimliliğe de artırıyoruz.

Norm Tooling olarak süreçlerimizde dijital ve çevreci çözümler sunmakta, sektöre yön veren trendleri yakalamayı ve müşterilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza uyumlu bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda rekabetçi, şeffaf ve sürdürülebilir iş modelleri ve süreçler geliştirmekte, aynı zamanda verimli, katma değerli ve yenilikçi yöntemler tasarlayarak performans hedeflerimizi sürekli iyileştirmekteyiz.

NRM Mühendislik şirketimizin ürettiği robotik otomasyon sistemleriyle %100 kameralı kontrol ve ölçüm ekipmanları, ürün kontrol sistemleri konularında üretimdeki deneyim ve bilgi birikimimizi güncel teknolojiyle buluşturuyoruz.

Proje fizibilitesi, projelendirme, imalat, test, devreye alma ve satış sonrası alanlarında destek verirken robotik otomasyon sistemleri ile üretimde sıfır hata hedefini ve yüksek kalite standardını sürdürmekteyiz.