Ar-Ge & Mühendislik

Onaylı Ar-Ge merkezimizde uzman Ar-Ge ekibimiz ve mühendislerimiz ile değişen müşteri ihtiyaçlarına ve pazar taleplerine hızlı cevap verebilmek için inovatif çözümler geliştirmekte ve hizmetlerimizi müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirmekteyiz. Bu kapsamda, çevre dostu, sürdürülebilir ürün ve yöntemler geliştiriyoruz.
Ar-Ge & Mühendislik

Malzeme akışı, hasar ve gerilme analizlerini içeren sonlu elemanlar yöntemlerinden yararlanarak yüksek performanslı kalıp imalatları gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca satış sonrası mühendislik hizmetlerimizle müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz.

Sac şekillendirme alanında yapılan çalışmalar ile her geçen gün ürün gamımızı genişletirken, yeni sektörlere ürün tedarik etmekteyiz. Bu kapsamda progresif kalıp tasarımları gerçekleştirmekteyiz.

Proses ve hammadde geliştirme çalışmaları kapsamında verimlilik ve kalite arttırıcı, aynı zamanda maliyet düşürücü çözümleri iş süreçlerimize uyguluyoruz. Dijitalleşme ile bütün proseslerimizi yaşayan süreçler haline getiriyoruz.

Talaşlı imalat alanında da, sürekli iyileştirme anlayışıyla endüstri 4.0 uygulamalarını yaygınlaştırıyoruz. Bu kapsamda ürüne özel otomasyon sistemleri tasarlıyor ve daha verimli operasyonlar gerçekleştiriyoruz.

İş ortaklarımızın özel ihtiyaçlarına ve inovatif çözümlere odaklanmış, alanında uzman mühendislik personelimiz ile yeni ürün devreye alma, ürün FMEA, APQP ve mühendislik değişikliği gibi tüm mühendislik süreçlerini SAP ERP -PLM yazılımına entegre olarak yürütmekteyiz.

Güvenilir, yüksek kaliteli ürünlerimizle ve endüstri 4.0 kapsamında gerçekleştirilen dijital dönüşüm projelerimizle desteklenen, sürdürülebilir ve çevre dostu üretim yöntemlerimizle, müşterilerimiz için güvenilir bir çözüm ortağı oluyoruz.